سلام روز بخیر
-شاوان صف گروه فراورده های نفتی اکثرا مثبت
-وخارزم که در قیمتهای کمتر اشاره کرده بودیم الان20 8ریال
-ارزش معاملات محدود ولی شاخص بیش از 150واحد مثبت استبازار نیاز به لیدر یک گروه پرقدرت دارد ولی فعلاتا اخر ابان همین وضع خواهد بود
-خپارس الان 809ریال حمایت اول770ریال
-
-

واکنش دایی به پیام جعلی خطاب به رئیس‌جمهور

علی دایی از انتشار پیام جعلی خطاب به رئیس‌جمهور ابراز ناراحتی کرد و با تکذیب آن از پیگیری از طریق پلیس فتا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از رومه شرق، علی دایی کاپیتان سابق تیم ملی، یکی از پیش‌قدمان کمک به مردم زلزله‌زده غرب کشور بود که با جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی شخصی به مناطق آسیب‌دیده رفت و چندروزی در میان زلزله‌زدگان حضور داشت.

دایی دیروز پس از بازگشت از غرب کشور در کنفرانس خبری پیش از بازی سایپا- نفت تهران شرکت کرد. سرمربی سایپا درباره اقدامات صورت‌گرفته گفت:

خیلی دوست دارم که از ملت غیور، شریف و انسان‌دوست ایران تشکر کنم که یک حماسه بزرگ دیگر را آفریدند و نشان دادند که هم‌وطنانشان را تنها نمی‌گذارند. من به آنجا رفته بودم و دیدم که کمک‌ها از شهرها و استان‌های مختلف رسیده بود. از همه دستگاه‌ها و ارگان‌هایی که آنجا تلاش کردند هم تشکر می‌کنم. باز هم اتحاد ملی مردم ایران نشان داده شد، متأسفانه اما در این شرایط بعضی‌ها می‌خواهند سوءاستفاده کنند و در کانال‌های فضای مجازی بعضی از مسائل را عنوان می‌کنند و از قول من پیام می‌دهند.

در روزهای گذشته متنی منتسب به علی دایی در فضای مجازی منتشر شد که در این متن دایی شدیدا از رئیس‌جمهوری انتقاد کرده است. انتشار این متن جعلی، دایی را ناراحت کرده است.

وی درباره این موضوع گفت: در مملکتی زندگی می‌کنیم که جمهوری اسلامی است. باید در وهله اول اعتقادات مذهبی‌مان را جلوی چشممان بگذاریم و این کارها را انجام ندهیم. بعضی‌ها دوست دارند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و صحبت‌هایی را که خودشان نمی‌توانند بکنند، می‌خواهند من بگویم و این را به من محول می‌کنند. می‌خواهند که من پیام بدهم، من نوکر مردم هستم و تا حالا دیده‌اید که من پیام بدهم؟ اگر چیزی باشد در صفحه شخصی خودم عنوان می‌کنم، در این بحث ی می‌آیند که ما را خراب کنند، از پیام علی دایی به آقای می‌گویند و این پیام‌ها را به من نشان داده‌اند.

من آدم ی نبودم و نخواهم بود و هیچ‌وقت در این موارد دخالت نمی‌کنم. عاشق همه افرادی هستم که به کشور خدمت می‌کنند. اگر متن این صحبت‌ها را ببینید متوجه می‌شوید که این صحبت‌های سخیف اصلا به شخصیت من نمی‌خورد.

آقای گل بازی‌های ملی در جهان تأکید کرد این موضوع را از طریق پلیس فتا پیگیری خواهد کرد.  

انتهای پیام

-از دو کفه ترازو میتوانید نوسان بگیرید یک کفه فلزات اساسی وکفه دیگر خوردویی اما کفه سومی هم وجود دارد گروه فراورده های نفتی که گهگاه مثبت عمل میکند
-حق تقدم بیمه ما تا 285ریال افت کرد ودوباره شروع به رشد کردنماد بیمه ما نیزدر بلند مدت رشد خواهد کرد
-ثشرق الان 980ریال سهم قصد عبور از مقاومت 1000ریال را دارد هشدار صعود را روزهای قبل داده بودیم
-بیمه ما از ده درصد منفی در حال حرکت به ده درصد مثبت.انکس که فروخت در فاز منفی یحتمل عجول بود وسود با این سرعتی را از دست داد
-ثشرق هم 5مثبت خوردعلت افزایش سرمایه پیش رو
-تا فردا خدا نگه دار
--
-
-
-
-
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس دایی ,پیام ,مثبت ,نشان ,می‌خواهند ,می‌کنند ,فضای مجازی ,طریق پلیس ,جعلی خطاب ,پیام جعلی ,گروه فراورده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کاندیکا|دانلود آهنگ،فیلم،سریال،انیمیشن کره نیوز،جدیدترین اخبار بازیگران و خوانندگان کره جنوبی سایت فروشگاه خشکه مطالب جالب اسم ایرانی iranian names interior-design13 چت روم|لیس گپ|سون چت|چت روم سون فروش فیلم و سریال من دست کلایمر